Architekci oraz sprawdzeni fachowcy

Projektujemy lokale gastronomiczne, biura, mieszkania i sklepy. Nie tylko projektujemy ,ale i realizujemy "pod klucz" wnętrza prywatne. Uzupełnieniem naszej oferty jest kilka  pakietów wykończeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z pakietem naszych usług.

Projekty

W zależności od potrzeb opracowujemy zarówno koncepcje jak i projekty wykonawcze zawierające
zestawienia wszelkich niezbędnych materiałów potrzebnych do sprawnego zrealizowania projektu.

Nadzory autorskie

Nadzory autorskie stanowią uzupełnienie naszej oferty projektowej. Mówiąc w skrócie-polegają na nadzorowaniu prac remontowych i egzekwowaniu przyjętych  w nim rozwiązań projektowych czy materiałowych.

Podczas wizyty projektanta rozwiewane są wszelkie wątpliwości czy pytania ze strony ekip wykończeniowych, rozwiązywane są ewentualnie napotkane trudności czy też dokonywane ostatnie,kosmetyczne zmiany w projekcie. Usługa polecana wszystkim tym, którzy nie mają czasu na samodzielne nadzorowanie prac remontowych.

WYKONASTWO

W przypadku chęci skorzystania z kompleksowej usługi wykończenia mieszkania czy domu oferujemy skorzystanie z naszych sprawdzonych i zaufanych podwykonawców. Gwarantujemy przeprowadzenie całego procesu w przewidywalny sposób z poszanowaniem terminu i jakości przeprowadzonych prac.

Sprawdzona
Ekipa remontowa
Meble na każdy wymiar
Stolarnia
Niesamowite materiały
Tapicernia

Współpracujemy zarówno z najlepszymi studiami kuchennymi oraz stolarzami mogącymi sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym i skomplikowanym zadaniom jak i nie stronimy od gotowych rozwiązań (Ikea, Montana, itp.). Jedno jest pewne-pracujemy z fachowcami, którzy podobnie jak my wierzą, że nie ma rzeczy niemożliwych :)

Pomysłowo
Terminowo
Fachowo

Metamorfozy

Metamorfozy wnętrz to dopełnienie naszych usług projektowych.

Polecamy wszystkim tym, którzy mają potrzebę dokonania szybkich zmian oraz przymierzają się do kupna lub sprzedaży nieruchomości.
Dokonujemy analiz możliwości modernizacji wnętrz, zmian układów funkcjonalnych, a wspólnie   z zaufanymi brokerami sprawiamy,że sprzedaż/wynajem odbywa się szybciej i z lepszymi efektami :)

Zmiany układów funkcjonalnych

Usługa skierowana do wszystkich tych, którzy chcą optymalnie wykorzystać przestrzeń swojego mieszkania czy domu.
Z usługi tej korzystaja również wszyscy Ci,którzy zastanawiają się nad kupnem nieruchomości, ale nie są pewni, czy ich pomysły będą mogły zostać zrealizowane.
Opracowanie zawiera kilka układów funkcjonalnych dostosowanych do Twoich potrzeb wraz z rozmieszczeniem mebli i wyposażenia.

Zobacz przykład potencjału drzemiącego w jednej z sopockich kamienic:

Home staging

Home Staging polega na kompleksowej pomocy właścicielowi w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości – szybko i w dobrej cenie.
Home stager dokonuje analizy stanu istniejącego, określa strategię marketingową i propozycję koniecznych zmian, mających na celu przyspieszenie procesu sprzedaży/wynajmu.
Skuteczność tych działań potwierdzają współpracujące z nami agencje nieruchomości oraz ich zadowoleni klienci.

przed i po