Grafika

Nasi graficy uwielbiają kreatywne wyzwania.

Szukasz orginalnego projektu graficznego?

Poza kompleksową obsługą z zakresu wizualizacji 3d i kreowania wirtualnych przestrzeni rozszerzylismy naszą ofertę  o projektowanie graficzne 2D, ponieważ coraz częściej proszono nas o pomoc w przygotowaniu materiałów marketingowych czy logo. Nasi graficy dbają o to, żeby Państwa materiały reklamowe były charakterysyczne i orginalne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Identyfikacja i logo


    • Każda firma potrzebuje spójnego wizerunku idącego w parze z jej działalnością.Oferujemy projektowanie logo jak i całosciowej identyfikacji wizualnej.
    • Współpraca zaczyna się od wypełnienia szczegółowego briefu, na bazie którego powstaje kilka konepcji graficznych.Najlepsza z nich stanowi punkt wyjścia do opracowania pozostałych materiałów.

Materiały graficzne i marketingowe

Nie ograniczamy się jedynie do samego logo, ale przygotowujemy również wszelkie materiały marketingowe takie jak wizytówki,papiery firmowe, foldery reklamowe czy katalogi produktów.

Współpracujemy w tym zakresie z drukarniami nie bojącymi się nawet najbardziej nietypowych projektów.

Projekty przestrzeni komercyjnych

Często nasza współpraca zaczyna się od projektu graficznego, którego konsekwencją jest jego rozszerzenie o projekt identyfikacji wnętrz firmowych.Jeszcze częściej jest na odwrót 🙂


W zależności od potrzeb opracowujemy projekt określonej przestrzeni ( pojedyńczego biura, sklepu, restauracji, banku,itd.) lub opracowujemy księgę standaryzacji wizualnej i projektowej do zastosowań w innych placówkach.Zawiera zbiór wytycznych z zakresu wyposażenia wnętrz,oświetlenia,mebli,znaków graficznych.

Korzyści ze zlecenia kompleksowej obsługi graficznej.

Zlecenie zaprojektowania, opracowania i wykonania wszelkich niezbędnych materiałów graficznych związanych z projektem wnętrz  daje niebywały komfort kontrolownia przepływu informacji, budżetu i harmonogramu.
Mają Państwo pewność, że opracowane materiały będą spójne zarówno jakościowo i wizerunkowo,
a współpracujące z nami drukarnie czy pracownie CNC wykonają swoje zadanie pod naszym stałym nadzorem.

Przykładowe realizacje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *